Olası Sorularınız

Sıkça Sorulan Sorular

MİTONAD GMP, FDA, uluslararası ISO9001 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda yönetim sistemi standartlarında üretilmektedir

Günlük doz kişinin mevcut sağlık durumuna ve yaşına göre değişebilir. Günlük dozun toplam 20 mg* olması önerilmekte olup, NADH günlük dozu için doktorunuz veya eczacınız ile konuşunuz.

Günlük önerilen toplam dozu 1 seferde dil altında kolayca eritiletek kullanılır. Aç veya tok olarak kullanılablir. Hızlı emilerek aktive olurken mide ve bağırsakduvarına zarar vermez
Günlük enerji alımı ve mental rahatlık sağlamak isteyen sağlıklı kişilerde 1 aylık düzenli kullanım ile istenilen sonuç alınabilmektedir. Önerilen minimum kullanma süresi 1 aydır. Ancak bu süre içerisinde günlük düzenli kullanıma dikkat edilmelidir. Kullanım süresi için doktorunuz veya eczacınız ile konuşmalısınız.
NADH, yapısı gereği etkisini çabuk yitiren (kararlılığı bozulan), çabuk yıkımlanan bir etken maddedir. Çok özel şartlarda üretilmesi gerekmektedir. Ayrıca kapsül haline getirilmeden önce özel bir formülasyon ile stabilize edilmesi ve üretilmesi gerekmektedir. MitoGene Kapsül tüm bu kurallara sıkı sıkıya bağlı kalarak geliştirilmiş bir takviye edici gıdadır. İçeriği ve formülü uluslararası akredite (onaylı) laboratuvarlarda 2 yıldan fazla süren çok kapsamlı araştırmalar sonucunda geliştirilmiştir. Tüm kalite testlerinden başarıyla geçtikten sonra ve stabilizasyonu test edildikten sonra üretime geçilmiştir. GMP (iyi üretim kılavuzları) onaylı üretim tesislerinde üretildikten sonra kullanıma sunulmuştur. Stabilize edilmemiş NADH ürünleri maalesef etkinlik göstermemektedir.

NADH etken maddesinin bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Çok yüksek dozlarda kullanımı uykusuzluğa neden olabilir. Belirtilen yüksek dozlar 180 mg ve üzeri olan dozlar olarak belirtilmektedir. Etkinliği, hamile ve emziren kadınlarda değerlendirilmediği için hamile ve emziren kadınların kullanması önerilmemektedir. Genel bir önlem olarak da herhangi bir rahatsızlığı olan ve ilaç tedavisi gören kişiler doktorlarına danışmadan kullanmamalıdırlar.

NAD (+) ve NADH biyolojik reaksiyonlara katılan ko-enzimlerdir. NAD (+), elektron kabul ederken (oksitlenmiş form) NADH ise elektron vericidir. Dolayısı ile NADH, NAD ye göre çok daha yüksek bir enerjiye sahiptir.

Lütfen, kutusu ile beraber ve serin bir yerde saklayınız.

© 2022 Mitonad NADH Web Tasarım

Cookie Policy

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Go It!